Prijsvrij.nl logo

Prijsvrij.nl reviews, ervaringen en beoordelingen

Prijsvrij.nl reviews, ervaringen en beoordelingen
4155
4,2
0% zou hier weer kopen
13 beoordelingen
Ervaringen met Prijsvrij.nl

Het bedrijf Prijsvrij.nl is geverifieerd door ons. De webshop Prijsvrij.nl is al jaren een betrouwbare partij om te bestellen. Prijsvrij.nl is lid bij de KvK (kamer van koophandel) en hun website beschikt over een SSL certificaat (het groene slotje). Dit slotje geeft aan dat het veilig is om te bestellen via de online betaalmethodes die ze aanbieden. Prijsvrij.nl maakt gebruik van de meest voorkomende betaalmogelijkheden in Nederland.

De reputatie van Prijsvrij.nl is positief te noemen. Het Nederlandse bedrijf is namelijk ook al een lange tijd actief op het internet. Je kunt zelf ook meehelpen andere gebruikers een goede keus te maken bij hun aankopen. Dit kun je doen door een review achter te laten op deze pagina.

Wij raden het aan om eerst even op de website van Prijsvrij.nl te kijken voor actuele openingstijden. Hier kun je ook hun uitgebreide assortiment bekijken.

Geplaatst op: 11-02-2022
Geschreven door: ErvaringenSite.nl

10 / 10
5/5 5/5 5/5 5/5
Expert review
Wat een slechte service!

Wat een slechte service bij Prijsvrij! Ik dien 8 weken voor mijn vakantie een aanvraag in tot naamswijziging van 1 persoon in het reisgezelschap. We gaan met 12 personen. Boeken voor €15000 een vakantie. Ik ben al 4 weken aan het bellen, mailen en appen met Prijsvrij en krijg iedere keer te horen dat ik moet wachten en dat de reisorganisatie de wijziging op datum van vakantie verwerkt. Zij kunnen niets want het ligt bij de reisorganisatie. De reisorganisatie is telefonisch niet bereikbaar dus Prijsvrij kan er niet achteraan bellen… en ga zo maar door! Ik zit met een persoon die nu niet weet of ze mee kan of niet… en ik heb een reis betaald terwijl ik niet weet of de persoon mee gaat of dat ik mijn geld kwijt ben. Als je belt word je verweten dat je via de sociale media berichtjes stuurt. Ja logisch, je hangt per keer dat ik bel minimaal 50 minuten in de wacht voordat je iemand te spreken krijgt. En als je dan iemand te spreken krijgt, zijn ze kortaf omdat je kritische vragen stelt. Het is de eerste en de laatste keer dat ik hier boek.

Geplaatst op: 25-09-2025
Laatst bewerkt op: 25-09-2025
Geschreven door: Bob I.

5 / 10
4/5 1/5 3/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Prijsvrij is van de aardbodem verdwemen

Prijsvrij maakt een fout waardoor wij als gezin niet volledig gezamenlijk van onze vakantie hebben kunnen genieten; één kind slaapt op een andere hotelkamer en ons andere kind heeft 13 dagen op een bank geslapen. 2 van de 13 dagen is het helemaal geen vakantie geweest. Er zijn kosten gemaakt waarvan werd gezegd dat wij deze direct zouden terugkrijgen. En nu lijkt Prijsvrij van de aardbodem verdwenen!

Bij Prijsvrij hebben wij in de zomervakantie 2025 een 13-daagse all inclusive vakantie geboekt naar Egypte voor ons gezin bestaand uit mijn vrouw en ik, onze zoon van 17 en dochter van 14. De eerste keer een all inclusive vakantie na een druk jaar om even helemaal tot rust te komen.

Aangekomen in Egypte bleek er voor onze 4 persoons reis, een hotelkamer geboekt te zijn met slechts 2 enkele bedden én een slaapbankje!

Na een telefoontje naar Prijsvrij in Nederland werd er verzocht een kamer voor de eerste nacht bij te boeken en of wij deze zelf even wilden voorschieten. Vanaf de 2e dag van ons verblijf zat het hotel én naastgelegen hotel van hetzelfde concern helemaal volgeboekt, het was ten slotte midden hoogseizoen. Voor een oplossing hiervoor zou er op dag 2 contact met ons worden opgenomen.

Dag 2 bestond voor de kinderen uit het zwembad en voor mijn vrouw en mij uit het wachten in het tuintje van onze hotelkamer, dit om bereikbaar te zijn voor het geval wij gemaild of gebeld zouden worden. Uiteindelijk rond 13.00u zelf maar bellen, om 18.00u sluit de klantenservice van Prijsvrij namelijk alweer. Er werd ons uitgelegd dat Prijsvrij de reis inkoopt bij een andere organisatie, zij ook met hun moeten overleggen en het daarom wat langer kan duren. Uiteindelijk kwam rond 20.00u het verlossende telefoontje, de oplossing! Één kind slaapt 13 dagen op een slaapbankje en er wordt voor één kind een extra bed geplaatst op de hotelkamer van mijn schoonzusjes, die toevallig in datzelfde hotel verbleven. Hier waren wij niet blij mee, maar het was een noodoplossing. Het bed is geplaatst in de nacht van dag 2 op dag 3, om 2.07u!

Op dag 3 kon de vakantie eindelijk beginnen. De gemaakte kosten voor de hotelkamer van de eerste nacht én de gemaakte telefoonkosten van €144,99 (€2 per minuut) zouden wij direct vergoed krijgen. En over een eventuele vergoeding voor de vakantie moest er overlegd worden met de reisorganisatie waar de vakantie was ingeboekt, hierover zou later contact worden opgenomen. Even niet meer aan denken want de vakantie kan eindelijk beginnen!

Bij thuis komst gelijk een mail opgesteld met daarin alle gebeurtenissen, factuur van de hotelovernachting en factuur van de telefoonprovider erbij. Deze is verstuurd op 2 augustus, GEEN ENKELE REACTIE. De tijd verstrijkt, nog een mail sturen 19 augustus, GEEN ENKELE REACTIE. Laatste mail verstuurd op 2 september, WEER GEEN ENKELE REACTIE!

Prijsvrij maakt een fout waardoor wij als gezin niet volledig gezamenlijk van onze vakantie hebben kunnen genieten; één kind slaapt op een andere hotelkamer en ons andere kind heeft 13 dagen op een bank geslapen. 2 van de 13 dagen is het helemaal geen vakantie geweest. Er zijn kosten gemaakt waarvan werd gezegd dat wij deze direct zouden terugkrijgen, waar wij bijna 2 maanden later nog op wachten. Over iets van een vergoeding waarvoor op een later moment nog contact over genomen zou worden horen wij niets. Zelfs op mails wordt er niet gereageerd, Prijsvrij van de aardbodem verdwenen!

Mocht iemand van Prijsvrij dit lezen en ons wél willen helpen, dit betreft prijsvrij dossiernummer 4658/589007.

Geplaatst op: 08-09-2025
Laatst bewerkt op: 08-09-2025
Geschreven door: Sander W.

4 / 10
2/5 2/5 3/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Klote

Als verrassing voor mijn vrouw heb ik een huwelijksreis geboekt bij prijsvrij naar Hurgada Egypte, met een seaview room met een mooi balkon en allerlei extra’s. Bij aankomst in het resort kregen we te horen dat ze vol zaten. Zonder enig pardon werd onze koffer buiten gezet en werden wij gedirigeerd naar een auto om ons naar een ander resort te brengen. Ik heb geprobeerd contact op te nemen met prijsvrij kwam ik in een wachtrij terecht en was binnen no time door mijn belbundel en kostte me dit zo’n 60 euro, ik kreeg ze niet te pakken.

Eenmaal in het andere resort aangekomen kregen we een kamer zonder balkon met drie 1 persoonsbedden. Nogmaals contact opgenomen met prijsvrij, maar helaas, onbereikbaar. Mijn vader en vriendin hebben vervolgens contact opgenomen met prijsvrij. We werden uiteindelijk teruggebeld en kregen de keuze om te blijven of de andere dag terug naar het oorspronkelijke hotel. Als we voor het laatst zouden kiezen zou onside weer een dag kosten dus besloten we daar te blijven. Nar een aantal dagen vonden we een brief van het resort onder de deur door geschoven dat we de kamer uitmoesten en dat we deze dagen zelf moesten betalen. We zijn enorm kwaad geworden, dus alweer een dag naar de klote. Weer contact opgezocht per mail, want telefonisch vanuit een ander land is prijsvrij niet te bereiken. Mijn vader heeft toen weer contact opgenomen en eiste een volledige vergoeding van deze reis. Ze waren zogenaamd erg meelevend. Uiteindelijk kreeg ik een mail dat we een voucher zouden krijgen ter waarde van (schrik niet) 50 euro en te besteden bij een volgende reis van minimaal 250 euro. Deze voucher zal dus niet gebruikt gaan worden omdat we NOOIT meer zullen boeken via prijsvrij.

We zijn nu dus van plan om de rechtsbijstand en de geschillencommissie in te schakelen.

EEN GOEDE RAAD, KIJKEN EVEN VERDER DAN ALLEEN BIJ PRIJS VRIJ

WIJ DUS NOOIT MEER, HET IS EEN KLOTE BEDRIJF.

Geplaatst op: 27-09-2025
Laatst bewerkt op: 27-09-2025
Geschreven door: Remco V.

4 / 10
3/5 1/5 3/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Graaiende oplichters

Vakantie geboekt en na ongeveer 5 uur stond dezelfde vakantie op hun eigen website 650 (!) euro goedkoper en ze stunten met "best deal" maar dat is een complete wassen neus. Eén van de voorwaarden is dat de reisorganisatie op de boeking staat maar nergens in het boekingsproces vermelden zij deze dus heel slinks en makkelijk adverteren op deze manier. Verder zou je zeggen omdat het dezelfde reis en bij henzelf was, dat dit makkelijk na te gaan zou moeten zijn voor hen maar een muur van onwil en geen moeite doen. Daarnaast hadden ze onze boeking ook nog door elkaar gehaald met een andere cliënt. Wat is dit bedrijf afgegleden, geen prijsvrij of D-reizen (zusterbedrijf) meer voor ons!

Geplaatst op: 02-09-2025
Laatst bewerkt op: 02-09-2025
Geschreven door: Marc

4 / 10
4/5 1/5 1/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Nooit meer prijsvrij .. wat een slechte service zeg .

Alles erg slecht ervaren , lange mega wachttijden aan de pfone . Zegen dat het wordt geregeld , maar niets hebben geregeld .. ronduit waardeloos.. nooooit meer .. wij zijn zo ontzettend pissig

Geplaatst op: 02-09-2024
Laatst bewerkt op: 02-09-2024
Geschreven door: Anoniem

4 / 10
1/5 1/5 4/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Geen dienstverlening wel de volle mep incasseren

Superslecht geholpen na een foutieve datum te hebben opgegeven bij het boeken. Direct contact opgenomen om te laten corrigeren. Betrof alleen een verblijf in een appartementcomplex dus geen pakketreis. Totaal geen medewerking om tot een oplossing te komen maar wel doodleuk het totaalbedrag geincasseerd. Klap op de vuurpijl €0,- restitutie ondanks afgesloten annuleringsverzekering onder verwijzing naar de kleine lettertjes. Eigenlijk 4 x 0 sterren dus maar dat kan helaas niet. GEEN ZAKEN MEE DOEN DUS!!!

Geplaatst op: 02-10-2024
Laatst bewerkt op: 02-10-2024
Geschreven door: Sander S.

2 / 10
1/5 1/5 1/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Oplichters

Dat kan heel kort, vakantie uitgezocht prijs 548 pp. Meteen boeken, na het invullen van alle persoonlijk gegevens(die ze nu dus hebben) prijs 850 pp.
Telefonisch contact gezocht, 40 min in de wachtrij, om te horen dat de prijzen felxibel zijn en elk moment kunnen veranderen.
uhu, 300 euries pp in nog geen 60 sec.

Oplichters, niet te vertrouwen, misleidende informatie en prijzen

Geplaatst op: 06-04-2024
Laatst bewerkt op: 06-04-2024
Geschreven door: Desire V.

2 / 10
1/5 1/5 1/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Vakantie geboekt, 2 weken geleden en ook gevraagd of er iemand bijgeboekt kon. Dit gingen ze in werking zetten. Tot op heden niks vernomen en telefonisch niet bereikbaar. 2 uur in de wacht gestaan, als 1e in de rij en wat denk je?! Opgehangen!!!!

Graag contact opnemen, wachtval 2 weken !!

Geplaatst op: 28-04-2024
Laatst bewerkt op: 28-04-2024
Geschreven door: Kristie K.

6 / 10
5/5 1/5 4/5 2/5
Nogmaals kopen? Nee
Slechte service

Om 9.23 een reis geboekt via de site, dit gaat allemaal heel eenvoudig, maar toen ik om 9.25 opnieuw keek op de site is de reis maar liefst bijna €50 per persoon goedkoper geworden. Ik had de bevestigingsmail met boekingsnr nog niets eens ontvangen. Meteen contact opgenomen met Prijsvrij (na uur in de wacht) maar ze weigeren iets voor me te doen. Ik voel me dan toch echt opgelicht. Dit was dus mijn eerste en tevens ook laatste keer Prijsvrij.
Met Sunweb ooit hetzelfde aan de hand gehad maar toen tot volle tevredenheid opgelost. Voor mij dus nooit meer Prijsvrij.

Geplaatst op: 27-08-2023
Laatst bewerkt op: 27-08-2023
Geschreven door: Anoniem

5 / 10
4/5 1/5 2/5 3/5
Nogmaals kopen? Nee
Zeer slecht

Wij hebben een transfer bij de reis betaald. De transfer is niet uitgevoerd. Na bijna een jaar ontkent men doodleuk dat ik juist en tijdig heb gehandeld. Uiteraard heb ik direct gebeld met de organisatie. De Italiaanse vervoersmaatschappij heeft verklaard het bedrag aan Prijsvrij te hebben terugbetaald. Echter Prijsvrij doet voorkomen dat deze vervoerder zou hebben gelogen en ik ook zou liegen. In werkelijkheid heeft Prijsvrij het bedrag VERDUISTERD.

Geplaatst op: 15-02-2023
Laatst bewerkt op: 16-02-2023
Geschreven door: Kees S.

2 / 10
1/5 1/5 1/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Wat een verschrikkelijk 'bedrijf'

Eind 2021 reis geboekt 8 dagen Turkije. Deze reis wilden we omboeken, 1 persoon extra en andere accommodatie, simpel dachten we....Na vele onbereikbare telefoontjes en onbeantwoorde emails is bij ons de grens bereikt, Prijsvrij is totaal onbereikbaar en reageert nergens op!!! Onze vakantie voorpret is totaal verpest door deze toko en we willen dan ook niet eens meer gaan!!!! Deze onzekerheid is ongelofelijk, nooit zoiets meegemaakt met het boeken van een reis! 2 kinderen die enorm uitkeken naar deze vakantie en nu hebben ze niets!!! 2 weken voor vertrek nog geen enkel teken van leven!! we krijgen Prijsvrij op geen enkele manier te pakken of verbreken de verbinding na automatisch ingesproken antwoord, ga naar de site!! We zijn gewoon aan ze overgeleverd en kunnen niets!!

Geplaatst op: 14-04-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Anoniem

3 / 10
1/5 1/5 2/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
NOOOOIT HIER VAKANTIE BOEKEN!!!!

Wees gewaarschuwd, NOOOOIT bij PRIJSVRIJ boeken!! Lees de reviews en men weet met wat voor louche organisatie men te maken krijgt!! Telefonisch onbereikbaar en reageren nergens op (email) Doe uzelf en uw geliefden 1 plezier, hier nooit boeken want de vakantie voorpret wordt zeer zeker verpest!!!

Geplaatst op: 14-04-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Anoniem

3 / 10
2/5 1/5 2/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee

Schrijf een review over Prijsvrij.nl
Bestelproces *
0
/ 10
Service *
0
/ 10
Prijs *
0
/ 10
Levering *
0
/ 10


Gerelateerde bedrijven
Center Parcs logo
Center Parcs
19 beoordelingen
6,6
TUI logo
TUI
145 beoordelingen
5,3
BBI Travel logo
BBI Travel
4 beoordelingen
6,8
Gerelateerde blogartikelen

FAQ (Veelgestelde vragen)

Is Prijsvrij.nl een betrouwbaar bedrijf?

Er zijn 13 beoordelingen geplaatst over Prijsvrij.nl. Gemiddeld hebben zij als cijfer een 4,2 gekregen, waarbij 0% van de recensenten hebben aangegeven dat ze hier weer zouden kopen.

In welke sectoren is Prijsvrij.nl actief?

Prijsvrij.nl is vooral actief in de categorie vakantie & reizen en daarbinnen gespecialiseerd in de sector(en) all-inclusive en autovakantie.

Ik heb alle reviews goed gelezen. Wat nu?

Heb je een positieve indruk gekregen door de Prijsvrij.nl reviews? Dan kun je naar de website van Prijsvrij.nl gaan en je bestelling plaatsen. Zo niet, zoek dan hier verder naar een ander bedrijf. We verzamelen reviews van alle grote bedrijven in Nederland en België.

Alle subcategorieën uit deze categorie